CATEGORIES

Избрана Производи

за нас

4aa5e716

Shijiazhuang Jifeng Дијамант Алатка за копродукции  Ltd.
Лице за контакт:  Tony.Zhang
Е-пошта:  tony.zhang@jifengtools.com ;
jf@jifengtools.com
Тел:  +86 311 88192859
Факс:  +86 311 88192959
адреса: Pancheng Industrail зона, област Gaocheng, Shijiazhuang Сити, провинција Хебеј, Кина
Поштенски : 050000

Read More

News & Events